Agencja Ubezpieczeniowa ZMPD

ZMPD posiada status Agencji Ubezpieczeniowej. Posiadamy w swojej ofercie ubezpieczenia firm TUEuropa i InterRisk, Lutz Assekuranz.  W celu skorzystania z naszej oferty zapraszamy do kontaktu z biurem ZMPD.

W ramach swojej działalności, ZMPD umożliwia wykupienie różnego rodzaju ubezpieczeń na atrakcyjnych warunkach finansowych. Nasza oferta jest wyjątkowo kompleksowa, a obsługa profesjonalna i zorientowana na zaspokojenie indywidualnych potrzeb klientów. W razie potrzeby pomagamy w wyborze najlepszych polis.

Ubezpieczenia – ZMPD

Proponujemy Państwu przydatne podczas wyjazdów za granicę ubezpieczenia podróżne. Polecamy je z myślą o pobycie w innym kraju zarówno w celach zarobkowych, jak i rekreacyjnych czy turystycznych. Polisy skierowane są do obywateli Polski i obcokrajowców. Państwa uwadze polecamy również ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe w wariancie podstawowym i rozbudowanym, które obejmują rozmaite dziedziny działalności i życia.

Profesjonalnym firmom i przedsiębiorstwom zajmującym się transportem drogowym, oferujemy specjalne ubezpieczenie OCP, dostępne za pośrednictwem współpracującego z ZMPD brokera – firmie Lutz Assekuranz, która specjalizuje się w świadczeniu usług ubezpieczeniowych dla podmiotów związanych z przewozem towarów. Wybrane produkty w wariancie 3 w 1 gwarantują ochronę obejmującą ruch krajowy, międzynarodowy oraz kabotaż w jednej polisie.

3 w 1. gwarantują ochronę obejmującą ruch krajowy, międzynarodowy oraz kabotaż.

ZMPD w Polsce

Godziny otwarcia: 7:30-15:30

Adres: Al. Jana Pawła II 78, 00-175 Warszawa

Agencja Ubezpieczeniowa ZMPD:
tel: 22 536 10 52
@: ubezpieczenia@zmpd.pl

Ubezpieczenia LUTZ:
tel: 22 536 10 84
@: lutz@zmpd.pl

Formularz

Szanowni Państwo,
aby uzyskać ofertę szczegółową wypełnij poniższy formularz kontaktowy i zaznacz usługi które Cię interesują.

Opłaty drogowe w krajach:

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub numer telefonu komórkowego lub inny kontakt elektroniczny. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce (ZMPD w Polsce) z siedzibą w Warszawie, adres: Al. Jana Pawła II 78, 00-175 Warszawa.

Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania Państwa danych osobowych możecie zapoznać się pod tym adresem: LINK


*pole obowiązkowe