Aby uzyskać ofertę szczegółową na urządzenie AXXES SAT wypełnij poniższy formularz kontaktowy i zaznacz usługi które cię interesują:

 

Opłaty drogowe w krajach:

Usługi dodatkowe:

*pole obowiązkowe

ZMPD jako oficjalny partner firmy Axxes oferuje interoperacyjne urządzenie viaAXXES SAT służące do wnoszenia elektronicznie opłat drogowych na terenie:

  • Francji,
  • Portugalii,
  • Hiszpanii,
  • Belgii,
  • oraz podczas przejazdu tunelami Liefkenshoek (Belgia) i Herrentunel (Niemcy).


Urządzenie viaAXXES SAT komunikuje się łącząc w sobie dwa najpopularniejsze systemy wnoszenia opłat, za pomocą technologii GPS/GSM oraz za pomocą mikrofal w systemie DSRC. Urządzenie pozwala na poruszanie się pojazdów bez konieczności zatrzymywania się na bramkach oraz zakupu biletów. Dzięki urządzeniu pokładowemu viaAXXES SAT ruch pojazdów jest płynny i nie wymaga zatrzymywania się pojazdu.

Prowadzenie rozliczeń za pomocą elektronicznego urządzenia pokładowego udostępnia możliwość odzyskiwania części uiszczonych opłat drogowych w postaci rabatów u poszczególnych operatorów autostrad na terenie:

  • Francji (rabaty do 13%),
  • Hiszpanii (rabaty do 50%).

Urządzenie viaAXXES SAT posiada wbudowany wyświetlacz oraz ma możliwość aktualizacji bez konieczności wymiany samego czytnika. Nie ma konieczności wnoszenia kaucji za urządzenie pokładowe. Wszystkie rozliczenia za pomocą viaAXXES SAT odbywają się w trybie z odroczoną płatnością. Otrzymują Państwo jedną zbiorczą fakturę za opłaty pobrane na terenie wszystkich krajów.

Aby uzyskać ofertę szczegółową na Urządzenie Axxes wypełnij poniższy formularz kontaktowy i zaznacz usługi które Cię interesują:

Linki do ważnych informacji:
JAK AKTYWOWAĆ OBU AXXES NA BELGII?

OGÓLNE WARUNKI USŁUG AXXES