Reklama

baner
baner
baner

Usługi

Zwrot podatku VAT z UE w 14 dni

Zaliczkowy zwrot podatku VAT, który został zapłacony przy zakupie oleju napędowego oraz za przejazdy autostradowe we wszystkich krajach Unii Europejskiej (oprócz Węgier, Włoch, Bułgarii).

Ubezpieczenia OCP

W celu umożliwienia członkom ZMPD skorzystania z Ubezpieczenia OCP w siedzibie ZMPD nawiązana została współpraca z austriackim biurem brokerskim, LUTZ ASSEKURANZ Maklergesellschaft. m.b.H., specjalizującym się w dziedzinie ubezpieczeń dla transportu, spedycji i logistyki.

Agencja Ubezpieczeniowa ZMPD

ZMPD posiada status Agencji Ubezpieczeniowej. Posiadamy w swojej ofercie ubezpieczenia firm TUEuropa i InterRisk – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ubezpieczenie kabotażu

Oferta firmy LUTZ Assekuranz ubezpieczenia kabotażu we WSZYSTKICH KRAJACH Unii Europejskiej. W Niemczech - obligatoryjne ubezpieczenie kabotażu zgodnie z §7a niemieckiej Ustawy o towarowym transporcie samochodowym

Pośrednictwo wizowe

Sekcja Serwisowa ZMPD świadczy członkom ZMPD usługi pośrednictwa w uzyskaniu wiz dla kierowców zawodowych do Federacji Rosyjskiej oraz wydaje przewoźnikom z innych rejonów Polski nienależącym do Zrzeszenia zaświadczenia wymagane przez konsulaty rosyjskie.